Спонсори

Пропозиція для партнерів
Приєднуйтесь — ми розповімо про вас аудиторії, яка вміє аналізувати, і це допоможе у просуванні компанії, підвищить довіру та лояльність до бренду.
Підбір партнерських опцій
Інформаційний партнер
Inweb — агенство інтернет-реклами з 2011 року. Сертифікований партнер Google. Входить до складу Netpeak Group. Направлення послуг: SEO, PPC й таргетована реклама у Facebook, Instagram.
Інформаційний партнер
Roman.ua — агенство эффективного интернет-маркетинга, авторский проект Романа Рыбальченко. Миссия проекта — помогать Клиентам и рекламным агентствам делать интернет-маркетинг эффективнее.
Інформаційний партнер
Trud.com - агрегатор вакансий, который объединил в себе не только вакансии и резюме сайтов, посвященных работе, но и сервисы для развития профессионального роста специалистов: агрегатор книг, сбор онлайн-курсов и оффлайн-тренингов.
Кар'єрний партнер
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні. Провідні компанії України розміщують свої вакансії та знаходять співробітників за допомогою Work.ua. Ми робимо все, щоб кожному відвідувачу Work.ua запам’ятався як найзручніший, найшвидший та...
Генеральний інтернет-партнер
Крупнейший украинский сервис выбора товаров и сравнения цен.
Інформаційний партнер
Рекламное агентство UaMaster работает на рынке интернет-рекламы с 2004 года. За это время мы провели более 500 рекламных кампаний для 250 Клиентов из восьми стран мира.
Інформаційний партнер
Школа состоит из курсов, meet up и воркшопов, где каждый сможет получить знания именно для своего уровня знаний, а также на практике проработать нужные задачи. Причем, как в формате обычного обучения, так и дистанционного.

В моей...

Інформаційний партнер
Kniga.biz.ua — это лучшая в Украине подборка книг по бизнесу. А также самая подробная информация, чтобы вы сделали достойный выбор.
Інформаційний партнер
Канал для тех, кто хочет быть в курсе конференций в сфере digital маркетинга, data science, проектного и продуктового менеджмента в Украине и мире.
Інформаційний партнер
Ringostat – це сервіс аналітики дзвінків для професійних маркетологів та спеціалістів із продажу. Допомагає збільшити ефективність реклами і покращити якість роботи відділу продажу. Ringostat складається з коллтрекінгу, віджету...
Інформаційний партнер
ePochta - лідер в сфері email і SMS маркетингу на ринках СНД. Ми створюємо софт, здатний зробити вашу маркетингову комунікацію більш ефективною. Все, що ви так довго шукали у провайдерів масових email розсилок, ми зуміли вмістити в...
Інформаційний партнер

Promodo – лидеры интернет-маркетинга Украины. И все благодаря:

Опыту: 15 лет работы, 60 стран.

Экспертизе: 1500+ проектов, 200 специалистов.

Бизнес-подходу: за каждым диджитал-инструментом (SEO, PPC, email, SMM,...

Інформаційний партнер
Територія Коворкінг – відкритий простір для роботи, зустрічей та цікавих подій у Львові. В их є все для комфортної роботи – доступ в інтернет, умови для семінарів, конференцій, воркшопів, всі технічні засоби, можливість перекусити чи...